Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε την χρήση των cookies. Διαβάστε περισσότερα για τα cookies εδώ.
ΑΠΟΔΟΧΗ
BACK TO
TOP
Πληρωμές

Πίστωσε 33,15 εκατ. ο ΟΠΕΚΕΠΕ στους υπόλοιπους 1.253 δικαιούχους Νέους Αγρότες

Από τις 8 Αυγούστου έως τις 11 του μήνα ο ΟΠΕΚΕΠΕ πραγματοποίησε πληρωμές συνολικού ύψους 40.343.290,02 ευρώ.

16-17_15_2

6250
11

Το ποσό των 40.343.290,02 ευρώ πλήρωσε ο ΟΠΕΚΕΠΕ από τις 8 έως τις 11 Αυγούστου 2022 σε 1.383 δικαιούχους αγρότες και κτηνοτρόφους, με το μεγαλύτερο μέρος των πληρωμών (33.150.250 ευρώ σε 1.253 δικαιούχους) να αφορά το πρόγραμμα των Νέων Αγροτών 2014-20.

Οι υπόλοιπες πληρωμές αφορούν Δράσεις όπως τα μεταφορικά των νησιών του Αιγαίου, την αναδιάρθρωση αμπελώνων, επιχειρησιακά προγράμματα φρούτων, το μέτρο της πρόωρης συνταξιοδότησης αγροτών, γενετικούς πόρους, κλπ

Αναλυτικά οι πληρωμές ΟΠΕΚΕΠΕ διαθέσιμες εδώ
Σχόλια (11)
Προσθήκη σχολίου

22-08-2022 22:50ΕΦΗ

Παιδιααααα βοηθήστε με λιγο!!!! Μπήκα οπεκεπε με taxisnet και εκει που έλεγε εκκρεμεί τώρα γράφει επιτυχής συναλλαγή !! Να χαρώ;;; Μπήκαν; Ειχα καταθέσει τα συμβολαια για τα ιδιόκτητα κ μ είπαν να περιμένω!

Απάντηση

22-08-2022 08:55Nea

Ποτε παμε για εκλογές είπαμε;;

Απάντηση

21-08-2022 15:16Παστορ

Με τους επιλαχοντες που ρίξανε λεφτά και τους κόψανε στη στροφή γιατί δεν είναι μεγαλοαγροτες θα γίνει τίποτα?

Απάντηση Συνολικές απαντήσεις (1)

18-08-2022 18:55Κωστας

Γελάει ο κόσμος με την κυβέρνηση! Αυτό το πρόγραμμα ήταν η μεγαλύτερη απάτη που έχει περάσει! Είναι δυνατόν να αλλάζουν οι τυπικές αποδόσεις πριν τα αποτελέσματα ούτε στο luben δεν αξίζει να μπείτε!

Απάντηση

17-08-2022 22:13Αντώνης

Κάτι νεώτερο για το 14χίλιαρο των μικρών αγροτικών επιχειρήσεων έχουμε;

Απάντηση

17-08-2022 12:58Κωστής

Για τούς υποψηφίους νέους αγρότες που τούς κόψανε στην στροφή λόγω χαμηλής κάλυψης καμία κουβέντα, όλα δημοκρατικά σ αυτή την χώρα.

Απάντηση Συνολικές απαντήσεις (1)

17-08-2022 11:03Κατια

Μπράβο μπράβο δώστε δώστε λεφτά, Προσοχή μην ξεχάσετε να δωσετε στους κτηνοτρόφους που έχουν μητρώο αλλά ενεργό δηλώνουν 200 ,αλλά δεν έχουν ζώα, αλλά τα ζώα του κράτους είστε εσείς που δεν μπορείτε να τους βρείτε, απλά τα πράγματα κύριε τσοπάνη έχεις πρόβατα που το πας το γάλα που είναι τα τιμολόγια σου, η βάλεις GPS τα πρόβατα αστε τα σκουλαρίκια τα παίρνουν τους αριθμούς αλλά δεν τα βάζουν γιατί δεν έχουν ζώα. Κάποτε πρέπει να τελειώσει το πάρτι.

Απάντηση

17-08-2022 10:26ΧΑΡΙΣΚΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ

Για το αγροτικόΠετρέλαιοΚανένα νέο

Απάντηση Συνολικές απαντήσεις (1)