Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε την χρήση των cookies. Διαβάστε περισσότερα για τα cookies εδώ.
ΑΠΟΔΟΧΗ
BACK TO
TOP
Πληρωμές

Πληρώνονται οι Νέοι Αγρότες της Δυτικής Μακεδονίας

Μετά την ολοκλήρωση εξέτασης των ενστάσεων που είχαν υποβληθεί, καταβάλλεται την Τρίτη 22 Νοεμβρίου σε 178 Νέους Αγρότες της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας η πρώτη δόση από τη συμμετοχή τους στο Πρόγραμμα Νέων Αγροτών, σύμφωνα με ανακοίνωση από το ΥΠΑΑΤ. Το συνολικό ποσό που θα τους καταβληθεί είναι 4.691.750 ευρώ.

5DF_Keyline_80_Stage_V_Field_DJI_0029_2

2360
18

Σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες, η ολοκλήρωση των πληρωμών σε όλες τις περιφέρειες της χώρας (π.χ Κεντρική Μακεδονία) μπορεί να «τραβήξουν» και έως τα μέσα Δεκεμβρίου, παρά τις διαβεβαιώσεις των διαχειριστικών αρχών από την Agrotica και σχετική ημερίδα στο Αγρίνιο, πως όλοι θα έχουν πληρωθεί έως τα μέσα Νοεμβρίου. 

Μέχρι στιγμής επικαιροποιημένα αποτελέσματα έχουν βγάλει οι εξής περιφέρειες:

Σχόλια (18)
Προσθήκη σχολίου

26-11-2022 20:26Σπύρος

Γνωρίζει κάποιος για τους εν δυνάμει στα ιονια ;;; Έχει πληρωθεί κάποιος ;; Ας απαντήσει παρακαλώ

Απάντηση

24-11-2022 12:57Εφη

Απάντηση απο γραφείο περιφέρειας Κεντρικής: Σας ενημερώνουμε ότι έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία επανεξέτασης των αιτήσεων στήριξης (εν δυνάμει και ενδικοφανών προσφυγών) του Υπομέτρου 6.1 στην ΠΚΜ. Το επόμενο χρονικό διάστημα θα αναρτηθούν οι πίνακες των αποτελεσμάτων και θα εκδοθούν οι αντίστοιχες αποφάσεις. Με εκτίμηση Δρ. Αικατερίνη Παπαδοπούλου Γεωπόνος Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας Γενική Διεύθυνση Αγροτικής Οικονομίας & Κτηνιατρικής Διεύθυνση Αγροτικής Οικονομίας & Αλιείας Τμήμα Αγροτικής Οικονομίας Δ/νση: 26ης Οκτωβρίου 64, Τ.Κ. 54627, Θεσσαλονίκη Τηλ.: 2313 330365 e-mail: k.papadopoulou@pkm.gov.gr

Απάντηση Συνολικές απαντήσεις (2)

24-11-2022 07:58Μμ

Δυτική Ελλάδα?? Ξέρει κάποιος κάτι ?

Απάντηση

24-11-2022 04:15Σπυρος

Η εφημερίδα της παραπληροφόρησης....

Απάντηση

23-11-2022 19:58Εφη

Λοιπόν Κεντρική Μακεδονία καντε οοολοι ενα mail σε αυτο το e-mail:periferiarxis@pkm.gov.gr ειναι του Τζιτζικωστα!! Εγω έκανα ζήτω έγκαιρη ανάρτηση αποτελεσμάτων και τονιζω πως έρχονται εκλογές!!Καντε όλοι email!!! Όλοι!!!

Απάντηση

23-11-2022 15:14Roxani

Κανένα νέο για τους εν δυνάμει του Βόρειο Αιγαίου ξέρει κανείς????????

Απάντηση

23-11-2022 12:50Τάσος

Κεντρική Μακεδονία ούτε τηλ συκονουνε απαράδεκτη

Απάντηση

23-11-2022 11:48Ευυ

Τελικά πληρώθηκε κάνεις δυτικη Μακεδονια !Για να ξέρουμε αν μας κοροιδευουν

Απάντηση Συνολικές απαντήσεις (2)

23-11-2022 05:56Ιρι

Δυτική Ελλάδα γνωρίζει κάποιος? Αν δει κάποιος κάτι ας μας πει.

Απάντηση