![Γενική συνέλευση στον ΑΣ Καλαβρύτων στις 20 Ιουνίου](https://agro.atcomcdn.com/images/940x610/files/logos/eas_kalavriton.jpg)
Επιθυμητή είναι η συναφής προϋπηρεσία με τον τίτλο σπουδών. Η καλή γνώση Αγγλικών, η κατοχή διπλώματος αυτοκινήτου καθώς και η πολύ καλή χρήση Η/Υ θα προσμετρηθούν στην αξιολόγηση της υποψηφιότητας.
Η κατάθεση των βιογραφικών γίνεται αυτοπροσώπως στα γραφεία του Αγροτικού Γαλακτοκομικού Συνεταιρισμού Καλαβρύτων, Κων/νου Φάσου κ Αγίας Λαύρας, Καλάβρυτα, έως την Δευτέρα 20 Αυγούστου 2018.
Δεκτές συστατικές επιστολές.
Για πληροφορίες απευθυνθείτε στα γραφεία του Αγροτικού Γαλακτοκομικού Συνεταιρισμού Καλαβρύτων στα τηλεφωνά 2692023013, 2692022628.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ.
ΠΑΥΛΟΣ ΣΑΤΟΛΙΑΣ