Στις 4 Δεκεμβρίου υποδέχεται το «τριφύλλι» τον ΠΑΟΚ στο «Απόστολος Νικολαΐδης», ενώ αξιοσημείωτο είναι ότι η Ένωση δίνει πέντε αγώνες το Σάββατο ως το φινάλε του πρώτου γύρου
Του... χρόνου η πρεμιέρ
Παράλληλα, σύμφωνα με τους ανθρώπους της Λίγκας η 1η αγωνιστική θα γίνει στις 3 και 4 Ιανουαρίου και η 2η αγωνιστική στις 7 και 8 Ιανουαρίου. Τι σημαίνει πρακτικά αυτό; Οτι η 16η αγωνιστική (η πρώτη του δεύτερου γύρου) θα πάει μια εβδομάδα μετά μιας και είχε προγραμματιστεί για τις 7/8 Ιανουαρίου
Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ |
Σάββατο 15/10/2016 |
16:00 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ. |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Σάββατο 15/10/2016 |
18:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ |
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" |
Σάββατο 15/10/2016 |
20:30 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. |
Κυριακή 16/10/2016 |
16:00 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ |
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" |
Κυριακή 16/10/2016 |
18:15 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
Κυριακή 16/10/2016 |
18:15 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
Κυριακή 16/10/2016 |
20:30 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ |
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ |
Δευτέρα 17/10/2016 |
19:30 |
Α.Ε.Λ. - Α.Ε.Κ. |
AEL FC ARENA |
Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ |
Σάββατο 22/10/2016 |
16:00 |
Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
Σάββατο 22/10/2016 |
18:15 |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ |
Σάββατο 22/10/2016 |
20:30 |
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
Ο.Α.Κ.Α. |
Κυριακή 23/10/2016 |
16:00 |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
Κυριακή 23/10/2016 |
18:15 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
Κυριακή 23/10/2016 |
18:15 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Λ. |
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
Κυριακή 23/10/2016 |
20:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. |
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
Δευτέρα 24/10/2016 |
19:30 |
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ |
Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ |
Σάββατο 29/10/2016 |
15:00 |
Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
AEL FC ARENA |
Σάββατο 29/10/2016 |
17:15 |
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ο.Κ. |
SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA |
Σάββατο 29/10/2016 |
19:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
Κυριακή 30/10/2016 |
15:00 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ |
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" |
Κυριακή 30/10/2016 |
17:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" |
Κυριακή 30/10/2016 |
17:15 |
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ |
Κυριακή 30/10/2016 |
19:30 |
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. |
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ |
Δευτέρα 31/10/2016 |
19:30 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ |
Σάββατο 05/11/2016 |
15:00 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
Σάββατο 05/11/2016 |
17:15 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
Σάββατο 05/11/2016 |
19:30 |
Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
Ο.Α.Κ.Α. |
Κυριακή 06/11/2016 |
15:00 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. |
Κυριακή 06/11/2016 |
17:15 |
Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ |
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
Κυριακή 06/11/2016 |
17:15 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Κυριακή 06/11/2016 |
19:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
Δευτέρα 07/11/2016 |
19:30 |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ |
Σάββατο 19/11/2016 |
15:00 |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο.Κ. |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
Σάββατο 19/11/2016 |
17:15 |
ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ |
Σάββατο 19/11/2016 |
19:30 |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ |
Κυριακή 20/11/2016 |
15:00 |
Α.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.Κ. |
AEL FC ARENA |
Κυριακή 20/11/2016 |
17:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" |
Κυριακή 20/11/2016 |
17:15 |
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
ΞΑΝΘΗ ARENA |
Κυριακή 20/11/2016 |
19:30 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. |
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" |
Δευτέρα 21/11/2016 |
19:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ |
Σάββατο 26/11/2016 |
15:00 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ |
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
Σάββατο 26/11/2016 |
17:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. |
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" |
Σάββατο 26/11/2016 |
19:30 |
Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ |
Ο.Α.Κ.Α. |
Κυριακή 27/11/2016 |
15:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ. |
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
Κυριακή 27/11/2016 |
17:15 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
Κυριακή 27/11/2016 |
17:15 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Κυριακή 27/11/2016 |
19:30 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. |
Δευτέρα 28/11/2016 |
19:30 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ |
Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ |
Σάββατο 03/12/2016 |
15:00 |
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ |
Σάββατο 03/12/2016 |
17:15 |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ |
Σάββατο 03/12/2016 |
19:30 |
Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. |
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
Κυριακή 04/12/2016 |
15:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
Κυριακή 04/12/2016 |
17:15 |
Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
AEL FC ARENA |
Κυριακή 04/12/2016 |
17:15 |
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
ΞΑΝΘΗ ARENA |
Κυριακή 04/12/2016 |
19:30 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. |
ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" |
Δευτέρα 05/12/2016 |
19:30 |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ |
Σάββατο 10/12/2016 |
15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" |
Σάββατο 10/12/2016 |
17:15 |
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ. |
ΞΑΝΘΗ ARENA |
Σάββατο 10/12/2016 |
19:30 |
Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
Ο.Α.Κ.Α. |
Κυριακή 11/12/2016 |
15:00 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Κυριακή 11/12/2016 |
17:15 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ |
ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ |
Κυριακή 11/12/2016 |
17:15 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο.Κ. |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. |
Κυριακή 11/12/2016 |
19:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
Δευτέρα 12/12/2016 |
19:30 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ |
Σάββατο 17/12/2016 |
15:00 |
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ |
Σάββατο 17/12/2016 |
17:15 |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ |
Σάββατο 17/12/2016 |
19:30 |
Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. |
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
Κυριακή 18/12/2016 |
15:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
Κυριακή 18/12/2016 |
17:15 |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
Κυριακή 18/12/2016 |
17:15 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
Κυριακή 18/12/2016 |
19:30 |
Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
AEL FC ARENA |
Δευτέρα 19/12/2016 |
19:30 |
Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
Ο.Α.Κ.Α. |
(Πηγή: Τα Νέα